16 lutego 2017

Konsultant telefoniczny

Opis stanowiska:

  • telefoniczne umawianie spotkań z Klientami dla przedstawicieli handlowych
  • skuteczne budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • realizacja planów ilościowych i jakościowych

Wymagania wobec kandydatów:

  • potencjał handlowy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dobra dykcja
  • doświadczenie w pracy z kontaktem z Klientami będzie dodatkowym atutem
  • obsługa komputera
  • znajomość technik sprzedażowych będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • dogodną lokalizację (Warszawa, Śródmieście, Muranów)
  • komputer służbowy
  • telefon służbowy

Rodzaj pracy:

  • Pełny etat

Wymagane wykształcenie:

  • co najmniej średnie

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres biuro@pwginfo.pl lub skorzystanie z formularza u dołu strony.

Prosimy o zamieszczenie swojego CV.
Dopuszczalne formaty: PDF, DOC, DOCX lub ODT.

Informujemy, że Administratorem Danych jest Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Stawki 6/75, 00-193 Warszawa, REGON: 364278911, Inspektor Ochrony Danych dostępny jest pod adresem email: iod@pwginfo.pl i numerem telefonu: +48 22 291 72 81, dane zbierane są w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z póź. zm.) i w zgodzie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, możliwości ich sprostowania, ograniczenia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, możliwość ich przeniesienia i usuwania, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Po upływie 90 dni dane zostaną usunięte z bazy Polskiej Wywiadowni Gospodarczej.