16 lutego 2017

Płatne praktyki

Z możliwością nawiązania stałej współpracy

Główne zadania:

  • aktualizacja danych finansowych przedsiębiorstw
  • analiza pod kątem integralności danych
  • pozyskiwanie wyników finansowych spółek

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego – finanse, rachunkowość
  • biegłej znajomości pakietu MS office ( excel, outlook)
  • zainteresowania branżą finansów
  • zdolności analitycznego myślenia
  • chęci uczenia się i dążenie do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • płatny staż
  • prace w młodym dynamicznym zespole i możliwości rozwoju
  • po odbyciu stażu możliwość nawiązania współpracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aktualnego CV. Prosimy o dopisanie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.

CV mogą Państwo przesłać na adres: biuro@pwginfo.pl lub skorzystać z formularza u dołu strony.

Prosimy o zamieszczenie swojego CV.
Dopuszczalne formaty: PDF, DOC, DOCX lub ODT.

Informujemy, że Administratorem Danych jest Polska Wywiadownia Gospodarcza Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Stawki 6/75, 00-193 Warszawa, REGON: 364278911, Inspektor Ochrony Danych dostępny jest pod adresem email: iod@pwginfo.pl i numerem telefonu: +48 22 291 72 81, dane zbierane są w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie art. 22 Kodeksu Pracy, dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z póź. zm.) i w zgodzie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych, możliwości ich sprostowania, ograniczenia oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, możliwość ich przeniesienia i usuwania, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Po upływie 90 dni dane zostaną usunięte z bazy Polskiej Wywiadowni Gospodarczej.